Moto3 – Warm Up

Jako první vyjeli do svého warm upu jezdci třídy Moto3, kde nechyběli samozřejmě ani čeští zástupci v podobě Karla Haniky a Jakuba Kornfeila, kdy oba naši závodníci sedlají stroje KTM.

Nejrychlejším jezdcem byl ve warm upu britský mladík Danny Kent s Hondou týmu Leopard Racing, který zajel nejrychlejší kolo za 1:49,095 sec. Za ním byl na místě 2. jeho týmový kolega španělský jezdec Efren Vazquez, který ztrácel pouhých 0,045 sec. Třetí nejrychlejší čas zajel Jorge Navarro z týmu Estrella Galicia, který tak doplnil trojici Hond.

Nejlepší motocykl KTM byl až na místě 4. v podání Miguela Oliveiry, což je jezdec týmu Red Bull KTM Ajo. Top5 poté doplnil finský jezdec Niklas Ajo z týmu RBA Racing, který také sedlá stroj KTM.

Našim jezdcům se ve warm upu moc nedařilo, Karel Hanika z týmu Red Bull KTM Ajo obsadil 11. místo, kdy na prvního ztrácel 1,094 sec. A ještě hůře na tom byl Jakub Kornfeil, který jede v barvách týmu Drive M7 Sic a který obsadil místo 16. se ztrátou 1,221 sec. na prvního. Jde však samozřejmě o pouhý warm up, který nemá na startovní pozice do závodu žádný vliv.

Výsledky:

GP Argentina - moto3 - warmup

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – Warm Up