Zimní období mezi sezónami jezdci využívají nejen k testování a tréninku, ale také je tu šance se setkat se svými fanoušky. To si nedávno užil i Andrea Iannone, který se zúčastnil akce Motorshow of Bologna Expo v Itálii. Tam byl pozván domácím zastoupením Suzuki, ale nešlo o to, aby prezentoval motorky. Jezdec týmu Suzuki Ecstar tu odjel několik kol v novém voze Suzuki Swift 1.0 Boosterjet v barvách své MotoGP motorky GSX-RR.

Andrea Iannone prokázal, že má dobré řidičské schopnosti, které předvedl před zaplněnými tribunami.

„Swift je velmi pěkný stroj. Je kompaktní a lehký, ale má výkon! Zbarvení Ecstar je velice podobné tomu, co mám na své motorce GSX-RR v MotoGP, což je cool pro mladé lidi, kteří se chtějí odlišovat. Bylo mi řečeno, že velice brzy představí Swift Sport, který má více síly a výkonu. To bude určitě „velká hračka pro velké kluky,“ uvedl italský závodník.

Poté, co strávil nějaký čas s italskými médii, se setkal s velkým množstvím fanoušků. Ti se mohli potkat se svým hrdinou, vzít si autogram a udělat si fotografii. Den nakonec skončil překvapivým dárkem od Mirka Dall’Agnoly, prodejního manažera Suzuki Itálie, který dal Andreovi klíčky od Suzuki Vitara 1.4 Boosterjet, kterou bude používat každý den mimo své závodní aktivity.

„Je pro nás velkou ctít přenechat Andreovi k otestování jedno z našich nejlepších vozidel. Není jen skvělým jezdcem, ale také velmi milou osobou, se kterou se všichni cítíme být součástí rodiny Suzuki. Pro mě to bylo poprvé, co jsem se s ním potkal. Chvíli jsme si povídali a vyvolal ve mně jasný pocit, že má opravdovou vášeň pro auta. Věřím, že si bude hodně užívat novou Vitaru,“ řekl Mirko Dall’Agnola.