Superbike – 3. volný trénink

V Silverstone dnes od rána pršelo, takže se ukázalo rozhodnutí závodit na nejkratší variantě okruhu jako velmi moudré. Na odpoledne ale předpověď vypadala o něco lépe, takže se snad alespoň závod, když už ne kvalifikace, odehraje na suchu.

V první polovině tréninku byl nejrychlejším mužem Jake Dixon s časem 1:00,573. Za ním byl na druhém místě Andrew Irwin se ztrátou 0,314 sekundy a na třetím Jason O´Halloran, který ztrácel o 0,184 sekundy více. Leon Haslam byl prozatím na desátém místě.

Leon Haslam se ale dvacet minut před koncem třetího tréninku dostal do čela, když zrychlil na 1:00,249 a odsunul v tu chvíli vedoucího Jasona O´Hallorana na místo druhé. Jake Dixon si to ale nenechal líbit a vzápětí se posunul ze třetího místa zpět do čela a jako první se dostal pod jednu minutu na kolo s časem 0:59,940.

Glenn Irwin

Glenn Irwin

Třetí volný trénink vyhrál Glenn Irwin s časem 0:59,608 před druhým Leonem Haslamem, který měl ztrátu 0,168 sekundy, a třetím Jake Dixonem. Na čtvrtém místě dojel Jason O´Halloran, který zároveň jako poslední dokázal objet jedno kolo na nejkratší variantě okruhu v Silverstone pod jednu minutu.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Superbike – 1. kvalifikace