Superbike – warm up

V neděli na jezdce čekají závody, ale ještě před tím se dopoledne konal warm up. Počasí bylo stejně jako v minulých dnech příjemné, bylo jasno, teplota vzduchu byla 18°C, na trati bylo naměřeno 24°C.

Technické problémy měl hned na začátku warm upu na konci boxové uličky Andrew Irwin, který pak tlačil svou Ducati zpátky do boxů.

Po pěti minutách byl na čele Leon Haslam s časem 1:27,179. Na druhém místě byl Danny Buchan, třetí byl Jake Dixon.

Leon Haslam pak vylepšil čas na 1:26,706. Na druhé místo se posunul Luke Mossey.

Pořadí potom zůstalo několik minut neměnné. Až v poslední minutě se zlepšil Glenn Irwin, který se posunul na třetí místo. Rozjel potom další rychlé kolo a nakonec se mu povedlo posunout na druhou pozici.

Vítězem warm upu se stal Leon Haslam, druhý skončil Glenn Irwin, třetí byl Luke Mossey.