BSB Superbike – Warm Up

Jezdci šampionátu BSB Superbike za sebou mají dopolední zahřívací trénink, nebo-li Warm Up. Je to poslední možnost vyzkoušet motocykly před prvním dnešním závodem.

Nejrychlejší byl během Warm Upu opět James Ellison, který je během tohoto víkendu skutečně ve skvělé formě a jeho Kawasaki funguje na jedničku. Ellison zajel nejrychlejší kolo za 45,529 sec. Za ním byl na místě 2. se ztrátou 0,164 sec. Josh Brookes, který sedlá novou Yamahu R1 v barvách týmu Milwaukee. Třetí pozici obsadil Ryuichi Kiyonari s BMW týmu BuildBase.

Náš závodník Jakub Smrž, který sedlá Ducati 1199 Panigale v týmu LIoyds British Moto Rapido, obsadil pozici 4. s minimální ztrátou na nejrychlejšího Ellisona. Top5 pot doplnil veterán a úřadující šampion třídy Superbike, Shane Byrne s Kawasaki týmu PBM. I dnešní Warm Up byl nesmírně vyrovnaný, kdy do jedné vteřiny se vešlo hned 23 jezdců.

11096437_241922169311543_6236928276749932317_o

Jakub Smrž do dnešního prvního závodu odstartuje ze skvělé 2. pozice. Svůj včerejší výkon komentoval pouze krátce slovy: „Zatím vše jde jak má a motorka funguje parádně. Užívám si jízdu a těším se na zítřejší závody!!!“

První dnešní závod startuje ve 14:30 hod. a sledovat ho můžete na některém z online přenosů, které najdete ZDE.