Páteční tréninky byly pro nás hodně důležité, protože celý den foukal silný vítr, který nám bránil najít ideální nastavení motorky, ale v závěru dne se nám vše podařilo a tréninky jsme vyhráli s časem 2:07,9, což byl perfektní základ pro víkendové závody.

Sobotní kvalifikace nám nevyšla podle představ. V závěru kvalifikace jsme nasadili novou zadní gumu, abych zajel pole position, ale bohužel v každém kole jsem musel předjíždět pomalejší jezdce a do sobotního závodu jsem startoval z 2. místa.

Závod byl hodně napínavý, kdy jsme bojovali o vítězství s Jarem Černým. Celý závod jsme jeli kolo na kolo. Do posledního kola jsem v sobě našel sílu přidat ještě víc a závod jsem vyhrál o 2,2 s.

Nedělní závod byl ještě napínavější, boj o vítězství se zase odehrával mezi mnou a Jarem Černým. Několikrát během závodu jsme se hezky předjeli a já věděl, že Jaro mi bude chtít vrátit vítězství ze soboty. Měl jsem promyšlenou taktiku, kdy jsem se snažil druhou polovinu závodu jezdit v čele, abych měl situaci pod kontrolou, a věděl jsem o místech, kde jsem nebyl silný. Při nájezdu do posledního kola byl Jaro úplně na mně a já se snažil přidat na místech, kde jsem věděl, že mám ještě rezervu a závod jsem o 0,2 s vyhrál. Byl to pro náš tým vydařený víkend, kdy se nám podařilo vyhrát mistrovství ČR ve třídě Superstock 1000.

Letošní sezóna byla pro mě neskutečně výjimečná, kdy jsem se zúčastnil tří šampionátů a všechny se mi podařilo vyhrát: Alpe Adria Championship, MČR přírodních okruhů CAMS a MČR ČR na motodromech.

Závěrem bych chtěl moc poděkovat šéfovi týmu Pavlovi Roháčovi, který mi i pro letošní sezonu zajistil skvělé podmínky pro závodění, mému tátovi za super přichystanou motorku a všem našim reklamním partnerům, zejména firmě RP motosport exhaust tuning, která vyrábí výborné výfukové systémy, které používáme i pro tuto sezonu. Dále bych chtěl poděkovat firmě APFREIGHT, Bazzaz, Smalt, Capit, Kili,D-HOLZ, Kulturní dům, Panský dům, Bonmoto, Autosklo Lassy, ISM, Město Havlíčkův Brod, PSI, Sebimoto, By Graphic Studio, Renocar, Bazény Skříšovský, Propagon, Provo, Restart-energy.cz, FAUR servis auto, všem členům týmu Roháč & Fejta a všem našim fanouškům.