Články redaktora: Dušan Belica

Dušan Belica

• Motoshow Rekord 2017: Fotogalerie a videa

16. 10. 2017 10:38|Autor: , , |Zdroj: Dušan Belica|Akce

Sobotní krásné slunečné počasí bylo jako stvořené pro další ročník Motoshow rekord 2017 na Masarykově okruhu v Brně. Akce, která vznikla jako vzpomínka na Marca Simoncelliho, má každoročně své jasné místo v kalendáři podzimních akcí. Nyní byla navíc podpořena dvěma dny volného ježdění. Díky tomu všemu se při rekordu na brněnské trati prohánělo 2 732 strojů.

• Cena Slovenska – poslední závod letošní sezóny rozhodl o mistrech ČR i SR

10. 10. 2017 19:49|Autor: |Foto: Dušan Belica|Okruhové ježdění

Na Slovakiaringu se o tomto víkendu odjel poslední závod cestovních motocyklů pod názvem CENA SLOVENSKA, na kterou se sjelo několik desítek závodníků. Jména jako Michal Prášek, Pierre Coppa, Jaro Černý, Miloš Čihák, Staňka Malinová, Radek Lamich, Igor Kaláb či Miro „LAKI“ Sloboda, to byla záruka kvality.

Fotogalerie v článku

• Blátivé finále ve Vranově – Buksa / Ados motokros 2017

19. 09. 2017 09:23|Autor: |Foto: Dušan Belica|Off-road

Ačkoliv skoro všichni držitelé titulů byli známí už před tímto závodem, bojovalo se o uplynulém víkendu ve Vranově, jako by tomu tak nebylo, protože ve hře bylo ještě několik dalších pódiových umístění. Počasí ale závodění moc nepřálo, trať byla skoro celý víkend skrápěna deštěm, a tak jezdci bojovali nejen mezi sebou, ale i s hodně těžkým terénem.

• Velká fotogalerie z Alpe Adria na Pannoniaringu

02. 08. 2017 08:55|Autor: |Foto: Dušan Belica|Alpe Adria, MMČR

Maďarský Pannoniaring hostil o uplynulém víkendu předposlední závod šampionátu Alpe Adria. Pojďme si ho připomenout několika fotografiemi…

• Brno Revival Mezi pavilóny aneb návrat závodů na brněnské výstaviště

17. 07. 2017 12:40|Autor: |Foto: Dušan Belica|Akce

Padesát let, přesně tolik uplynulo od posledního motoristického podniku konaného na trati v areálu výstaviště. Jako vzpomínku na tyto tradiční závody aut i motocyklů se na brněnském výstavišti uskutečnil revival, který připomněl tento, dnes už skoro zapomenutý okruh. Na původní trati, které se říkalo „rohlík“, se o víkendu prohánělo více jak 160 vozů a motorek různých značek a kategorií.

• Moped Rallye Rychtářov 2017

03. 07. 2017 13:42|Autor: |Foto: Dušan Belica|Akce

Uplynulý víkend nabízel mimo Havířovského Zlatého Kahance na Těrlickém okruhu i další akce s vůní spáleného benzínu. Již 18. ročník Moped Rallye se konal v Rychtářově, obci nedaleko Vyškova na Moravě.