Dnešní smartphony nabízí bezesporu hromadu radostí. Existují vychytané aplikace pro motorkáře, které skrze GPS modul dokážou zaznamenat trasu, maximální rychlost a některé, pomocí gyroskopu, i určit úhel náklonu v zatáčce. To je bezesporu parádní, leč tohle všechno poněkud žere baterku. Může se pak klidně stát, že dojedete do cíle a neuděláte si ani fotku. …pokud tedy nemáte powerbanku a na motorce ideálně nerozbitnou.

nerozbitna-powerbanka-varta-7

Nový mobilní zdroj Varta nabízí kapacitu 6000 mAh pro široké spektrum zařízení. Powerpack stačí jednoduše nabít USB nabíječkou mobilního telefonu nebo připojením k USB portu počítače a uloženou energii později využít podle aktuální potřeby.

Kapacita zdroje umožňuje až 2x nabít většinu mobilních telefonů a smartphonů na 100 %, ale také stejně tak i drtivou většinu dnešních tabletů. Varta Powerpack disponuje dvěma klasickými USB porty s nabíjecími proudy 2,4 A a 1,0 A, které umožnují velmi rychlé nabíjení dle možností připojeného zařízení. Navíc oba porty lze využít současně a dobíjet tak např. telefon a tablet najednou. Majitelé produktů Apple ocení certifikaci MFi, a tedy plnou kompatibilitu s tímto powerpackem.

nerozbitna-powerbanka-varta-3

O stavu nabití interní baterie zdroje informují po stisku tlačítka čtyři diody, které slouží také k zapnutí nabíječky. Krom velké kapacity je další bonusem Varta Powerpacku odolná konstrukce z ABS plastu a hliníkové slitiny v tzv. „Indestructible“ provedení. Nabíječka si tak poradí nejen s pádem ze 2 m na zem, ale rovněž obstojí v kontaktu s vodou (IP 67).

V balení nechybí kvalitní 1m nabíjecí kabel microUSB a cestovní pouzdro.

Varta Indestructible Powerpack 6000

Cena: 1199 Kč
Více informací: www.varta-consumer.cz
Zakoupit můžete na: www.chvatal-artex.eu

Soutěž o powerbanku

Pokud vás tento produkt zaujal, během tohoto měsíce bude vyhlášena soutěž s Vartou, kde jednou z cen bude právě Indestructible Powerpack 6000. Tak nás nezapomeňte sledovat každý den, ať vám soutěž neuteče!