Přinášíme vám po celý rok nejen rychlé informace ze světa motorek, ale zároveň pro vás připravujeme spoustu speciálů. Úplně první se týkal lednové Rallye Dakar 2016 a poté jsme během následujících dvou let přišli se spoustou dalších. Týkaly se českých i zahraničních motocyklových veletrhů, MotoGP České republiky v Brně, závodů Tourist Trophy na ostrově Man a loni také Vánoc. Ani letošní Vánoce nebudou ochuzené. Speciál  noce 2017  je tu. Těšit se můžete na spoustu tipů a inspirací na vánoční dárky a co víc, některé můžete vyhrát v našich připravovaných soutěžích.

 

Tip na dárek

Každý rok si spousta z nás láme hlavu s tím, jak své nejbližší na Vánoce odměnit. Samozřejmě, že můžeme říct, že jde hlavně o zdraví, štěstí a lásku, ale přeci jen každý rád pod vánočním stromečkem najde i nějakou věc, která ho potěší. Tím, že patříme mezi příznivce jedné stopy, je to jednodušší, protože se dá pokaždé najít něco pěkného a zajímavého pro fanouška motorek. S tím vám v průběhu prosince pomůžeme, protože chystáme články s různými tipy na dárky. Některé z nich můžete i vyhrát v soutěžích.

Soutěže

V každém z nás se v koutku duše skrývá hráč a získat něco za své vědomosti s dávkou štěstí přináší potěšení. Zažijte to s námi v několika vánočních soutěžích, které pro vás připravujeme. Oslovili jsme naše partnery, takže si můžete zahrát o spoustu hodnotných cen. Tím před Vánoci zároveň ušetříte své peněžence a máte případný dárek pro sebe nebo někoho blízkého. Stejně jako loni nebudeme předem hlásit, kdy chystáme soutěž, takže se vyplatí nás pozorně sledovat.