KTM přichází s pěknou nabídkou pro své zákazníky, kteří si mohou na míru a dle své fantazie nechat ušít jednodílnou i dvojdílnou kombinézu KTM z kolekce PowerWear. Můžete tak mít stylové a také velmi praktické oblečení na svůj stroj.

Ve spolupráci s GiMoto, italským tradičním výrobcem kožených věcí, KTM vytvořilo online konfigurátor, ve kterém si můžete upravit koženou kombinézu KTM RSX, případně RSX bundu a kalhoty. Pro ty, kteří se chtějí držet tradičních barev, je tu samozřejmě oblíbený design v bílo-černo-oranžové. Oblečení je navíc dostupné ve velikostech S/48 až XXXL/58.

Stránka na konfigurátor: www.ktm.com/customleathers

Konfigurátor je velmi intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Nejprve si vyberete typ kombinézy a poté si už můžete hrát s barvami a zadat své míry. Je tu také možnost výběru z hovězí či klokaní kůže, můžete si vybrat perforaci, podšívku, ventilaci, aerodynamický hrb a další doplňky. V kombinézách jsou také chrániče ramenou, loktů, kolen a je tu i kapsa pro volitelný páteřový chránič ve standardní nebo přizpůsobené verzi. Jde vlastně o podobný systém, který nedávno představila dceřiná společnost KTM, a to Husqvarna Motorcycles.

Husqvarna Motorcycles spolu s GiMoto nabízí kožené oblečení na míru

Husqvarna Motorcycles spolu s GiMoto nabízí kožené oblečení na míru

Navrhněte si vlastní bundu nebo závodní kombinézu na míru přímo od Husqvarna Motorcycles, které vzniká ve spolupráci s GiMoto...

Číst článek