Jízda na motorce je sice sezónní záležitostí, ale z vlastní zkušenosti dobře víme, že rozmarům počasí, pylu, prachu či obyčejnému (a řádně rozmáznutému) hmyzu se zkrátka během roku neubráníme. Pak se nabízí několik variant, jak svého miláčka dostat do kondice. Můžete ho vzít vapkou a riskovat, že si poškodíte lak, nebo obyčejnou hadicí s vodou a šmudlat hadrem a riskovat, že si poškodíte lak. Také to samozřejmě můžete nechat být a čekat, až špína odpadne sama – dost možná i s lakem. Existuje ale i jedno nové řešení pod názvem No-H2O, které nejen, že nepotřebuje vodu, čímž ochráníte přírodu, ale je také šetrné právě k laku. Proč? No, protože ruční mytí je zdaleka nejšetrnější.

Vše začalo v roce 2007, kdy v Irsku založil společnost No-H2O úspěšný automobilový závodník Emmet O’Brien a v průběhu let přišel s přípravky pro čištění v segmentu auto-motocyklisty, hráče golfu i pro běžné použití – a to bez potřeby použití vody. Jedná se o kombinaci utěrek z mikrovláken a speciálních přípravků, díky kterým lze dosáhnout stejné, ale i vyšší kvality umytí v porovnání s běžným mytím vodou. Proces je však naprosto odlišný.

Přípravky No-H2O lze využít i bez přístupu k vodním zdrojům či odpadním vedením. Tím umožňuje poskytování mobilních služeb, jako je mobilnimyti.cz. Dále jsou přípravky No-H2O šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také ke všem povrchům vašeho vozidla. A to nejlepší nakonec. S přípravky No-H2O je expert na mytí opravdu každý, protože použití je jednoduché a výsledek zanechá váš motocykl umytý stejně, jako když jeho mytí svěříte do rukou odborníka.

Mnozí z Vás si pravděpodobně nedokážou představit mytí bez použití silných chemikálií, kyselin a jiných agresivních látek. Ty však nejsou nutné. Přípravky No-H2O pracují na bázi polymerických sloučenin. Tato emulze vytvoří kolem nečistot obal a za použití utěrek z mikrovláken jsou tyto nečistoty bezpečně odstraněny z povrchu pryč. Pro navoskování se do přípravku na leštění karoserie přidává karnaubský vosk, který je jedním z nejkvalitnějších vosků na voskování karoserie a je přírodní! Zároveň s každým umytím motorky šetříte vodu, která se na běžné čištění používá, a tím pomáháte i naší planetě.

Sada na mytí motocyklu Bikewash in a box

Speciálně pro potřeby nás motorkářů byla na trh uvedena tato sada obsahující přípravek No-Water na mytí bez vody (500 ml), Wheel Kleen/Bug Remover na kompletní čištění kol a odstranění hmyzu (500 ml) a čtyři mikrovláknové utěrky. S jejich pomocí se nejen stanete profíkem, který si zvládne motorku nablýskat kdykoliv a kdekoliv, ale také svému jednostopému miláčkovi (ale klidně třeba i vaší motocyklové přilbě), věnujete speciální péči čistě ručního mytí.

Výhody No-H2O:

  • Biologicky rozložitelný – nezatěžuje životní prostředí
  • Odpuzuje nečistoty – vodu – prachové částice a snižuje statickou přilnavost
  • Chrání proti povětrnostním podmínkám a UV záření

Podívejte se na video, jak je práce s No-H2O snadná

Více informací najdete na noh2o.cz a objednávat můžete online na e-shopu