Již více než dvacet let si drží své místo na trhu německá značka Tschul nejen s koženou módou pro profesionální závodníky, ale také s kompletním sortimentem oblečení pro vášnivé jezdce a náročné jezdkyně. O kvalitě produktů z této dílny svědčí i světová reprezentace významnými motoristy, kteří společně s inovativním týmem společnosti Tschul chystají unikátní koncept oblečení prémiové kvality a perfektního zpracování.

V naší kamenné prodejně v Dobré u Frýdku-Místku najdete široký výběr bund, kalhot, rukavic a doplňků. Vyzkoušet si rozhodně musíte i detailně řešené kombinézy Tschul, na jejichž výrobu se používá pouze jemná a velmi kvalitní kůže. Jako výhradní dovozci jsme schopni vám zaručit ty nejlepší ceny a nové modelové řady moto oblečení, bot i doplňků, které si můžete vyzkoušet přímo na prodejně nebo zakoupit na motoshopu www.motozem.cz.

Vynikající poměr mezi kvalitou a cenou ocení sezónní jezdci i milovníci luxusu. Právě teď si u nás vyberete z více než dvou stovek produktů, zajímavých barevných kombinací a mnoha velikostí pro muže i ženy. Originální oblečení Tschul vám zaručí vysoký komfort během jízdy, komplexní ochranu díky chráničům a nadčasový design, který neomrzí.