Zima už je v tuto chvíli na ústupu a je čas začít myslet na prosluněné vyjížďky na motorkách. S tímto vědomím si Husqvarna Motorcycles spolu s dobře známým výrobcem koženého oblečení GiMoto připravila nabídku pro všechny fanoušky značky. Máte šanci si navrhnout a upravit koženou kombinézu Horizon, či bundu Horizon, které mají unikátní design a hlavně si je můžete naladit do barev této značky.

GiMoto, které pochází z Lombardie v Itálii, je světově dobře známý výrobce kožených produktů. Společnost byla založena již v roce 1890 rodinou Mazzola, takže GiMoto nabízí zákaznicky orientované produkty a služby s vysokou kvalitou už více než sto let.

Pro usnadnění procesu Husqvarna Motorcycles vytvořila speciální webovou stránku s konfigurátorem. Díky této online aplikaci si mohou všichni zákazníci individuálně upravit zvolené oblečení a zadat své vlastní míry, takže budou mít oblečení vyrobené na míru. Všechno je stručné a jednoduché, takže to krok za krokem zvládne každý.

I díky pomoci video průvodce si dobře změříte nejrůznější části svého těla, takže tím by mělo být zajištěno, aby měření bylo správné. Po odeslání objednávky pak ve lhůtě dvou měsíců obdrží každý fanoušek Husqvarny vlastní kožené oblečení.

Díky této spolupráci nyní Husqvarna Motorcycles může nabízet svým zákazníkům vybavené kožené oblečení, které představuje optimální kombinaci kvality a perfektního padnutí.

Stránka na konfigurátor: http://customleathers.husqvarna-motorcycles.com/