Polepy na motocykly jako výhodné řešení

Jaro je konečně tady, a tak každý milovník silničních motocyklů začíná opět vyrážet na silnice. Plánujete-li při té příležitosti v letošním roce nějakou změnu ve vzezření svého stroje, lze toho dosáhnout vícero způsoby. Právě folie na motorky jsou nicméně velice výhodným řešením, u kterého nižší ceny rozhodně nejsou na úkor kvality a vzhledu.  Jedná se proto o způsob, jenž aktuálně využívá mnoho motorkářů. Můžete přitom vyzkoušet 3D fólie, celopolepy motorek i menší samolepky a k dispozici jsou navíc též ochranné fólie.

Proč vůbec investovat do fólií na motocykly?

Než vyrazíte na silnice, je samozřejmě nutné pamatovat na mnoho náležitostí. V prvé řadě je to stav vašeho stroje, ale roli pochopitelně hraje rovněž oblečení, takže je kupříkladu záhodno vybrat správné rukavice. Estetická stránka ovšem určitě nezaostává, což snad nemusíme žádnému motorkáři sáhodlouze vysvětlovat. Pojďme se tedy v krátkosti podívat na to, proč polepy na motorku alespoň zvážit.

  • rychlá změna barvy stroje, jež je lacinější než nový lak
  • dlouhá životnost – minimálně 5 let
  • polepy je možné jednoduše odstranit
  • možnost výroby grafického potisku dle vaší předlohy
  • vedle estetické stránky i ochranná funkce jednotlivých dílů

Kde sehnat polepy na motorky levně?

Již jsme zmínili, že fólie na motorky jsou velice zajímavou variantou z hlediska ceny. Pokud navíc naleznete dobrého prodejce, můžete ušetřit ještě více. Doporučit vám kupříkladu můžeme aplikační firmu Glassgarant.cz, která si pro Vás připravil skutečně pestrý sortiment polepů na motorky, o čemž se koneckonců můžete sami přesvědčit na tomto místě. Využít je přitom lze prakticky na všechny typy motocyklů od silničních strojů až po skútry či mopedy.

V každém případě si je možné pořídit polepy jednotlivých dílů kapotáže, nádrží na benzín či tónování ochranného štítu, ale také folie na budíky anebo na přilbu. Velmi oblíbené jsou např. průhledné 3D folie, které jsou spolehlivou ochranou před drobným poškozením a škrábanci. Samozřejmě že samotná aplikace folií, vzhledem k téměř úplné absenci rovných ploch na motocyklu, není úplně jednoduchou záležitostí. Vyplatí se tedy nechat si stroj polepit u někoho, kdo má s touto činností patřičné zkušenosti. Na výsledku to bude nepochybně znát.