Začalo to v Praze, kde jsme stánek MotoZem postavili rychlostí blesku. Díky tomu jsme se i my mohli podívat mimo vytyčenou plochu našeho stánku a kochat se novinkami pro letošní rok. Pro ty, kteří náš stánek nenavštívili, jsme připravili malou ochutnávku toho, co jste u nás mohli vidět.

Ve čtvrtek jsme čekali hlavně novináře, ale byli jsme mile překvapeni, když náš stánek praskal ve švech. Představili jsme novinky značek RSA, Revit, Tschul a Axxis. Stejně jako minulý rok jste si i letos mohli vyzkoušet oblíbené přilby značky RSA, které byly rozšířeny o modely značky Axxis. Komfortní, bezpečné a designově zajímavé – kdo nezkusil, či neviděl, mrkněte na web. Závodníci mohli vybírat z detailně propracovaných kombinéz německé značky Tschul a doladit svůj outfit sportovními botami značky RSA. Ochrana paty, špičky, holeně, kotníku a vybavení slidery je pro tyto boty samozřejmostí. Na své si u nás přišel každý.

Po skončení výstavy v Praze jsme se přesunuli rovnou do Bratislavy… tady jsme jako doma :-) Produkty na stánku MotoZem jste zde mohli vidět v podobném složení jako na českém Motosalonu. Výstavu jsme si moc užili. Někteří zákazníci to k nám na kamennou prodejnu mají daleko a toto je skvělá příležitost, jak se s nimi osobně setkat.

Myšlenka podívat se letos také na polskou výstavu přišla na poslední chvíli. Měli jsme tři týdny „na zotavenou“ a začali se balit znovu. Vůbec jsme nevěděli, co čekat. Zpočátku jsme měli pocit, že za námi nepřicházejí žádní motorkáři, každý chtěl vidět jen auta – výstava v Poznani je totiž nejen o motorkách, ale také o autech, obytných vozech a tahačích… nicméně o víkendu se to zlomilo a s polskými motorkáři jsme si měli také co říct.

Letos poprvé jsme pro Vás připravili katalogy značky RSA ve třech jazykových mutacích. Kdo z Vás jej ještě nemá, neváhejte nám napsat a my Vám jej pošleme. Najdete zde kompletní nabídku moto oblečení a příslušenství této oblíbené značky.

Přestože tomu počasí venku nenasvědčuje, pomyslné zahájení letošní moto sezóny je úspěšně za námi. Děkujeme Vám všem, kteří jste u toho byli s námi, Vám, kteří jste si udělali čas a trochu s námi poklábosili jako motorkář s motorkářem :-).

Nezapomeňte, že téměř každý den přidáváme do našeho sortimentu nové produkty, tak se na ně přijeďte podívat na prodejnu do Dobré u Frýdku-Místku, nebo navštivte náš web motozem.cz – zde také najdete v kontaktech celý tým, který se pro Vás a Vaše pohodlí snaží dělat maximum. Kde jsou motorky, tam jsme i my!