Jedním z největších lákadel italské MV Agusty pro rok 2018 je speciální edice modelu Brutale 800 Reparto Corse. Tříválcový naháč dostal nové zbarvení ve stylu továrního závodního týmu a jak je zvykem, půjde o limitovanou edici. Celkem se v továrně ve Varese v Itálii vyrobí jen 350 kusů. Každý kus získá speciální vysoce výkonnostní kit Reparto Corse, který obsahuje výfukový systém SC Project, přepracovanou hlavu válců, nové vačky, ventily, napínák řetězu a aktuality v řídicí jednotce pro zvýšení výkonu na výsledných 150 koní.

MV Agusta Brutale 800 Reparto Corse

Kromě těchto výkonnostních vylepšení tu je také nová spojka, páčky, zadní stojan a nové zbarvení motorky do závodních barev. Na stroji je uvedeno číslo 37 symbolizující počet vítězství, které MV Agusta získala v mistrovství světa, takže nejde o závodní číslo Leona Camiera nebo někoho jiného.

Nová limitovaná edice MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli

Nová limitovaná edice MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli

Italská MV Agusta uzavřela novou spolupráci se společností Pirelli, která bude jednotným dodavatelem pneumatik na všechny jej...

Číst článek

Kromě nové Brutale MV Agusta představuje také nový velice atraktivní Dragster 800 RR. Tříválcový motor o objemu 798 ccm je stejný jako u MV Agusty Brutale 800 RR, takže nabízí výkon 140 koní a samozřejmě splňuje normu Euro4. Nový Dragster má úplně novou převodovku, která byla navržena pro jednodušší, plynulejší a rychlejší řazení. Dále tu jsou nastavitelná řidítka, nové přední světlo, duální zadní LED světlo, revidovaný zadek a nový držák poznávací značky. Zlepšil se také balíček elektroniky, takže je tu osm úrovní systému kontroly trakce a nové palivové mapy pro lepší reakci na elektronický plyn. Dragster 800 RR bude nabízen ve dvou nových barevných variantách – šedo-žlutá a bílo-šedo-červená.

MV Agusta Dragster 800 RR

Nová speciální edice MV Agusta F4 RC Lewis Hamilton

Nová speciální edice MV Agusta F4 RC Lewis Hamilton

Italská MV Agusta dál pokračuje v představování modelů, které vznikají jako limitované edice ve spolupráci s hvězdou F1 Lewis...

Číst článek