Listopad každoročně patří novinkám pro příští sezónu, když se v italském Milánu koná prestižní výstava EICMA. V neděli 5. listopadu 2017 se otevřou dveře pro novináře a italská Ducati plánuje v tento den ve 21:00 představit svou modelovou řadu pro rok 2018. Pokud si toto představení nechcete nechat ujít a nemůžete být na místě, Ducati plánuje přenášet na internet živé vysílání.

Stejně jako loni, kdy Ducati streamovala přenos na svých webových stránkách, budou moci i tentokrát všichni milovníci jedné stopy sledovat, co si pro nás Ducati připravila pro nadcházející sezónu. Můžeme se určitě těšit na již známé modely, jako jsou Multistrada 1200 Enduro Pro, novou 1299 Panigale R Final Edition, nejnovější dvouválec Ducati a také nové barvy modelu XDiavel S. Největším lákadlem by měl být určitě nový Superbike V4, když Ducati při MotoGP v Misanu představila motor Desmosedici Stradale a mluví se o tom, že právě na veletrhu EICMA bychom mohli vidět celou motorku, která nahradí současnou Panigale.

Claudio Domenicali a nový V4 motor Desmosedici Stradale

Navíc nebude chybět ani kompletní nabídka příslušenství a oblečení, které budou prezentovány veřejně na 75. ročníku mezinárodní motocyklové výstavy EICMA 2017 ve výstavním sále Fiera di Milanov Rho od 9. do 12. listopadu.

Ducati si pro představení novinek a konverzaci se všemi fanoušky připravila hashtag #ducati2018, který můžete používat na všech sociálních sítích. Připojit se můžete i k události na Facebooku.