V kategorii Old school/Vintage vyhrál Norton se startovním číslem 18.

IMG_3867

Na druhém místě skončil Model J a třetí Praying Mantis.

IMG_1530

Kategorii Cafe racer/ Street bike vyhrál motocykl s příznačným jménem Cafe racer s číslem 2. Druhý skončil motocykl s názvem Ingrid s číslem 8 a třetí cenu si odvezl stroj se startovním číslem 1 nazývaný Metrik.

Motocykl Sweet Candy s číslem 53 vyhrál kategorii nejhezčích barev Top paint.

IMG_1527

Radical custom/Freestyle kategorii pro sebe vybojoval Champion.

IMG_1531

V této kategorii skončil jako druhý Amorphis s číslem 18.

IMG_1521-1

Třetí místo pak obsadil Monolithic Z.

IMG_1510

V kategorii strojů Harley-Davidson, Modified HD, vyhrál stroj s názvem Silver Arrow.

IMG_3893

Druhá byla motorka s číslem 70 a mohutným názvem Gigamachine sportster cafe.

IMG_1523

A třetí místo vyhrála motorka od té stejné firmy Gigamachine.

IMG_1515-2

Upravená Honda Magna (číslo 58) s přehledem vyhrála kategorii japonských strojů Metric/Jap.Cruiser. V této kategorii měly další motocykly v pořadí vcelku zajímavá jména. Jako druhý se umístil Blitzkrieg (číslo 10) a třetí byla Černá vdova (číslo 22).

IMG_1505

Brass Angel s číslem 25 se stal opět vítězem kategorie Sportster Power.

IMG_1513 (1)

Jako druhý skončil v této kategorii stroj s číslem 66, Golf Lady.

IMG_1514

Na třetím místě se umístil motocykl Davidson sportster.

IMG_1517-2

A právě vítěz kategorie Sportster Power, motocykl Brass Angel, získal i celkové vítězství v kategorii Best Off. Gratulujeme!

IMG_1513-1

Tento ročník soutěže je tedy za námi. Uvidíme, kdo nás s jakými stroji překvapí příští rok.