Porota složená z motocyklových novinářů tak vynesla Low Rider S v kategorii cruiserů na metu nejvyšší. Cycle World, jeden z nejčtenějších amerických motocyklových magazínů, zároveň zahrnul vítězný motocykl H-D chválou.

„Je více než zajímavé a přínosné, když cruiser spoléhající spíše na svoji „černou magii“ (styl Dark Custom, pozn. redakce) zvítězí díky prožitku z jízdy. Výkon? Brzdná dráha? Chod motoru? Ano, to vše může být důležité, to vše je pro motocykl zásadní a musí precizně fungovat, ale na prvním místě je vždy jezdec, jeho pohodlí a jízdní prožitek. A v roce 2016 jsme se na žádném jiném cruiseru necítili tak dobře jako na Harley-Davidson Low Rider S. Má skvělé brzdy, úžasně silný motor 110ci V-Twin (110 ci je zkratka pro Cubic Inch, tedy kubické palce, což je v přepočtu 1801 cm3 – pozn. redakce), šestistupňovou převodovku s ultra jemným posunem nebo gumové držáky motoru. Právě na tomto stroji rozhodně nikdy nezapomenete na to, že sedíte na motocyklu,“ uvádí titul.

Více informací o Low Rider S i dalších modelech letošního roku na www.harley-davidson.cz.

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson.
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz.

Na této letošní novince jsme svezli i my a v současné době pro vás připravujeme její redakční test.

hd-low-rider-s