Novinek je opravdu hodně, pokusím se je krátce shrnout. V první řadě to jsou dva nové okruhy! K Hořicím přibudou okruhy v Dymokurech a Jičíně, které jsou vymodelovány jako ten v Hořicích, a to do posledního detailu! Všechny okruhy jsou přesné modely 1:1 reálných okruhů, se vším na svém místě a vše se snaží co nejlépe napodobit reálné okruhy.

Předělal jsem také grafiku, takže je nyní mnohem reálnější. Obzvláště bych chtěl upozornit na různé efekty, například když se koukáte do něčeho, co je lesklé a svítí na to slunce, tak jste doslova „oslněni“. Takovýchto efektů je ve hře skoro 20. Předělána je rovněž například tráva a vzhled domů. Dodělány jsou také nějaké drobné detaily, jako třeba Křížek, pasáž kolem startu, oblaka nebo polomy v lese! Velkého vylepšení se dočkaly domy kolem tratě, nyní mají skutečné fasády, záclony a žaluzie v oknech.

Stažení

Hru můžete stáhnout na oficiálních stránkách racing300.wixsite.com/horice/download, kde jsou k dispozici odkazy na stažení pro jednotlivé operační systémy.

Oznámení verze Racing 300 verze 5.0

Vydáním verze 4.0 končí jedna životní fáze jak v mém životě, tak i v životě hry Racing 300. Mohu však již dnes oznámit, že po verzi 4.0 bude následovat verze 5.0 a již dnes vím, co bude obsahovat a již dnes se s vámi o to podělím.

V první řadě se bude jednat o novou grafiku, nebudu zacházet do technických detailů, ale bude to grafika, která by měla posunout Racing 300 na několik let před tituly jako MotoGP, F1 2017 a jiné závodní hry, ale i jiné. Dále plánuji udělat druhou verzi grafiky, a to grafiku tak výkonnou, aby běžela rychle i na mobilech. Nejlepší na tom je, že tato grafika půjde zapnout i na PC, takže si budete moc zahrát Racing 300 úplně na všem.

Za druhé chci vylepšit něco, co je problém už od první verze Racing 300, a to herní fyzika. Pokud máte zájem se podílet na vývoji fyziky, napište na FB Racing 300, budete mít exkluzivní šanci si vyzkoušet některé herní prvky ještě před vydáním.

Za třetí chci hru vylepšit o nějaké menší drobnosti, dodělat opět pár detailů kolem tratí, přidat herní minimapu a doladit pár detailů ve hře.

Za čtvrté (a nyní se dostáváme k tomu lepšímu) plánuji nové road racingové okruhy a to z celé ČR a možná i Evropy! To, které to budou, bude záviset na zájmu organizátorských měst, pořadatelů a případných lokálních sponzorů. Mělo by jich být minimálně pět!

A to nejlepší jsem si nechal na závěr, v tomto posledním bodě spojím všechny předchozí verze a všechny předchozí vylepšení a přetvořím je do něčeho úplně nového! S hrou Racing 300 totiž navštívíme tratě z různých koutů ČR (možná Evropy) a to v příběhu mladého road racingového jezdce z Hořic, který se utká tváří v tvář proti legendám, které po celé dětství sledoval jen z tribun! To vše v jedné z nejvíc strhujících a nejvíc napínavých sezón Road Racingu až do posledního kola!

Hlavní vývojová fáze začne přibližně za dva měsíce a na FB Racing 300 budeme každý den přidávat novinky! Proto dejte už teď like na FB stránku Racing 300, aby vám neunikl jediný příspěvek z této unikátní události!

Toto vše ale nebude jen tak. Finance jsou nejdůležitější částí každého projektu a s každou korunou bude hra jen lepší, propracovanější a větší. Proto pokud chcete hru podpořit, podpořte ji prosím zasláním jakéhokoliv finančního daru na účet: 0-4293413359/0800. Pokud byste chtěli hru podpořit komerčně (výměnou za reklamu ve hře), tak mě kontaktujte přes simunekpetr98@gmail.com. Každá podpora se počítá!