O hře Racing 300 jste od nás již několikrát slyšeli, když se parta studentů z Hořic rozhodla virtuálně ztvárnit legendární závodní trať závodu 300 zatáček Gustava Havla. Petr Šimůnek se snaží hru neustále posouvat vpřed a příkladem může být nedávno představená nová grafika či herní simulátor, který si mohli všichni v květnu užít přímo v depu při „Zatáčkách“. Nyní přichází s další novinkou, kterou jistě ocení všichni fanoušci motocyklových závodů a především road racingu. Na základě hry Racing 300 totiž může vzniknout hra Road Racing Game 2017, kde by byla spousta dalších českých a evropských tratí.

O jakých okruzích se uvažuje?

Na seznamu možných tratí je zatím: Brno, Most, Kopčany, Těrlicko, Piešťany, Radvanice, Dymokury, Hradec Králové, Jičín, Kyjov, Staré Město, Macau, Ulster, Hengelo, Oss, Oostende, Imatra, Chimay, Schleiz a Frohburg.

To, jestli vznikne nová hra Road Racing Game 2017 (RRG 2017), zatím není vůbec jisté. Tvůrci aktuálně zjišťují, jaký by byl o hru zájem. Počet vzniklých nových tratí bude záviset na zájmu fanoušků a případných sponzorech. Pokud na tento nápad přijdou kladné ohlasy, může se rozjet.

Právě vychází nová verze hry Racing 300 se spoustou vylepšení

Právě vychází nová verze hry Racing 300 se spoustou vylepšení

V prosinci vyšla první verze závodní hry Racing 300, ve které, jak už název napovídá, si můžete zazávodit na legendárních hoř...

Číst článek

Ukázka nové grafiky ze hry Racing 300

Pro bližší informace a podporu hry navštivte facebookové stránky hry Racing 300, kde můžete do komentářů napsat své názory a nápady. Sponzoři mohou podpořit celou hru, případně i jednu trať.

Pokud bude dostatečná podpora, brzy budou vydány další informace ohledně hry a jejího vývoje, který můžete ovlivnit. Sami fanoušci budou hlasovat o tom, jaké tratě chtějí přednostně ve hře vidět.

Tvůrci hry Racing 300 sestrojili herní simulátor

Tvůrci hry Racing 300 sestrojili herní simulátor

O tom, že parta studentů vyvíjí závodní hru Racing 300, ve které se můžete prohánět po legendární hořické trati, jsme už něko...

Číst článek

Právě vychází nová hra MotoGP™17

Právě vychází nová hra MotoGP™17

Pokud patříte mezi milovníky motocyklových závodů, konkrétně šampionátu MotoGP, a zároveň rádi paříte hry, tak právě dnes vyc...

Číst článek