V polovině června, konkrétně 15. 6. 2017, vyjde další ze série počítačových her věnujících se šampionátu mistrovství světa silničních motocyklů. Hra MotoGP 17 odpovídající letošnímu roku bude vycházet ve verzích pro PS4, PS4™Pro, Xbox One® a Windows PC/STEAM™. Můžete si tak užívat vzrušující sezónu bok po boku stávajících jezdců, kteří budou bojovat na trati. Nyní navíc poprvé vychází v kvalitě 60 FPS, což zaručí skvělý výkon odpovídající pověsti MotoGP.

Ve hře zažijete vzrušení s jezdci a týmy stávajícího startovního roštu, se kterými si můžete užívat všechny tratě současného kalendáře, včetně nově zařazeného okruhu Red Bull Ring v Rakousku. Můžete si navíc užít pocit jezdců, kteří jsou zatím velkou neznámou letošní sezóny, jako jsou například Jorge Lorenzo u Ducati či Maverick Viñales na Yamaze nebo spousta nováčků přestupujících mezi jednotlivými třídami.

Nový online režim je nastaven tak, aby udržoval co nejvyšší úroveň konkurence – stejně jako režim kariéry, který vás provází vaším osudem v paddocku Grand Prix. Dokonce si můžete vyzkoušet své umění v seriálu Red Bull MotoGP Rookies Cup a uvidíte, zda se dokážete propracovat až na vrchol kariéry.

Matteo Pezzotti – šéfdesigner Milestone

„Opravdu tvrdě pracujeme na MotoGP™17, nejen na sezónních aktualizacích, ale také na zážitku ze hry, která je plná inovací, které si fanoušci této série během let žádali. Budeme mít nové závody a vzrušující online režim, kompletně revoluční kariérní režim a mnohem víc. Nechci prozradit příliš, ale mohu vás ujistit, že v příštích pár měsících uvidíte velké věci. Do té doby se posaďte a sledujte s námi začátek nové sezóny.“