Opět po roce jsme se sešli v sále Katolického domu v Troubsku, všichni o rok „zkušenější“ a hlavně připravení přijmout veškeré výzvy nového roku 2016. Je totiž všeobecně známo, že jsme (dočasně?) opustili třídu MotoGP a svoji pozornost nyní zcela zaměříme na WSBK. Abaju i nás čekají nové tratě, nové zkušenosti, nové zážitky a výzvy! Jsem velmi rád, že se  tento přestup na naší účasti na našem tradičním „Mecheche“ vůbec neprojevil – opět jsme tak jasně prokázali, že stojíme za Abajou vždy – v každé situaci, v každém seriálu – a napořád!

Za to patří poděkování vám všem přítomným Abajafans a vašemu doprovodu a dále pak všem našim pozvaným hostům – kromě Abaji to byl letos Kamil Holán, Karel Abraham st., Ivana Ulmanová a Richard Karnok.

„Kaťák“ opět praskal ve švech, atmosféra byla parádní, další slova jsou zbytečná, a proto nechme za nás mluvit naše fotografie!

Sál Katolického domu během hlavního programu Mechehe.

Ještě před zahájením samotného Mecheche proběhla členská schůze Abajafans, následovala komentovaná projekce Richarda Karnoka a jeho unikátních videí a nechyběla ani oslava Abajových narozenin. Letos jsme Abajovi popřáli k jeho 26.narozeninám!

Každý rok mezi nás zveme i další významné hosty. Letos byl hostem Mecheche držitel bronzové plakety ze slavné Tourist Trophy (tu nám přivezl i ukázat!), nový držitel traťového rekordu v Hořicích a naše road racingová hvězda, Kamil Holán!

abajafans-2016-14

Naším pravidelným a vzácným hostem Mecheche je vždy šéf týmu AB Motoracing pan Karel Abraham, který pro nás měl opět zajímavé novinky a bez zaváhání zodpověděl všechny zvídavé dotazy a představil své plány na rok 2016 a výhledy na roky příští…

Dalším vzácným hostem byla i výkonná ředitelka a předsedkyně představenstva Automotodromu Brno a.s paní Ivana Ulmanová. Ta dokonce předala předsedovi spolku Jiřímu Dočekalovi stejný pohár, jaký vloni dostali nejlepší jezdci při GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY v Brně!

DĚKUJEME! Předseda jej následně symbolicky věnoval všem členům Abajafans-KPO z.s. za jejich stálou přízeň a podporu!

Na pódiu vystoupili i nadějní mladí jezdci jezdící pod křídly Minibikové akademie Masarykova okruhu, které také v rámci našich možností v jejich další kariéře podporujeme!

Na závěr přišla na řadu také tradiční soutěž o ceny, hlavní cenou byly vstupy na grid při Grand Prix ČR 2016 (19. – 21. 8. 2016) a speciální cenou byly tentokrát Abajovy boty a rukavice z nešťastného pádu v Barceloně, který tak neblaze poznamenal celý zbývající průběh loňského roku…

Spousta z vás si svou výhru užila přímo na místě… a další spousta si ji ještě užije! Společně jsme se dobře pobavili, a tak byl hlavní účel našeho Mecheche opět naplněn. A vy, kteří jste letos nevyhráli, se můžete těšit zase na příště. Stejně jako já a celý výbor Abajafans, který pro vás tuto akci připravil a výraznou měrou se podílel na jejím úspěšném průběhu. Bez vás by to ale nešlo, takže ještě jednou díky, že jste přišli a těšíme se na příští akci Abajafans-KPO! Nová motoristická sezóna 2016 je tedy tímto odstartována! Ať žije Abaja a jeho fans – Abajafans!

Poděkování za to patří naprosto všem! Všem našim pozvaným hostům, všem organizátorům, spoluorganizátorům, partnerům a sponzorům Abajafans, všem fotografům či moderátorům, celému personálu Katolického domu v Troubsku a v neposlední řadě VÁM VŠEM – všem fanouškům Karla Abrahama sdružených pod vlajkou ABAJAFANS-KPO!