Co se tam bude dít? No, nechtěli jsme, aby to bylo jen klasické „hospodské posezení“ závodníků, motorkářů, kamarádů, organizátorů a fanoušků motocyklových závodů, takže jsme si jako hlavní záminku právě pro to klasický setkání a pokec vymysleli Poker turnaj.

Nejde samozřejmě jen o samotnou hru, ale touhle akcí chceme podpořit park Františka Šťastného, který vznikl nejen na památku Franty, ale i ostatních závodníků napříč všemi motocyklovými disciplínami. Pokud jste o parku ještě ani neslyšeli, tak koukněte na webovky a minimálně si to zapamatujte jako tip kam na výlet.

Při této příležitosti máme také připravenou premiéru filmu Road Riders z produkce BBC ze zákulisí irského mistráku na přírodních okruzích. Ze stejné produkce v minulosti vznikl i film Roads o rodině Dunlopů, ale v tomto dokumentu máme tentokrát i české zastoupení Michala Indiho Dokoupila a Veroniku Hankocyovou, kteří nebudou chybět v Kochánkách osobně, takže pokud nebudete anglickému znění rozumět, oni vám to rádi povykládají ještě jednou česky.

Indi navíc na závěr filmu vylosuje jednoho výherce originálního DVD Road Riders a zapojit se může každý, kdo si na místě koupí slosovatelný lístek za deset korun, takže další důvod, proč dorazit osobně!

A teď k samotnýmu Pokeru. Počet hráčů je omezen na 27 (tři stoly po 9) a zbývá pár míst, takže rezervujte si hru včas u pořadatele Petra Lešikara 774666222.

Prostor bude k dispozici i pro „nehrající“, takže nemějte strach, jen nebudete smět kecat do hry, protože tenhle turnaj bude „vážnej“ včetně profi krupiérů.

Kromě road racingových závodníků nebude třeba chybět i Supermoto závodník Petr Vorlíček.

Tak schválně…kdo se dostane na finálovej stůl???

Další podrobnosti akce najdete i na FB, kde budeme následně v sobotu i živě vysílat, tak to nezapomeňte „volajkovat“.

Těšíme se na Vás!

❗Propozice poker turnaje Texas hold ‚em:❗

Buy-in: 800,- Kč

Startchip: 12000

1x Reentry: 800,- Kč / 12000 žetonů do 20:00hod.

Struktura blindů: 20 min

Turnaj se hraje jako freezeout, ale máš k dispozici 1x Re-entry, kdyby se po cestě něco zvrtlo.

(Překlad: max do 20hod. si můžeš 1x dokoupit 12000 žetonů za 800,- Kč)

Výtěžek jde primárně na provoz parku (sadba stromků, památníčky závodníků, fontána borců…), ale výhra pro první (resp. poslední vytrvalce) tři je následující

🏆 1. 3200,- 2. 1600,- 3. 800,-

V rámci turnaje nebude chybět občerstvení pro hráče, ale i pro ostatní bude připraveno něco dobrého na zub za slušný peníz.

Pro rezervaci či informaci o hře, případně informaci o ubytování kontaktujte „šéfa“ – Petr Lešikar 774666222.