Poslední červencový víkend 29. 7. – 30. 7 .2017 bude mostecký autodrom a jeho celé zázemí patřit všem petrolheadům a motoristickým nadšencům. A nejen těm! Vedení autodromu se nechalo inspirovat úspěšnými zahraničními podniky a přichází s akcí, která je určená doslova pro celou rodinu.

Dětská zóna, workshopy, animace, kuchařská vystoupení a hlavně: dobré jídlo a pití, které vám budou servírovat majitelé těch nejlepších foodtrucků, které brázdí naše silnice.

A samozřejmě závody: kromě evropského šampionátu minibiků, agenturních závodů superbiků a okruhových speciálů DMV Gran Turismo, se můžete těšit na kvalitní blues a rokenrol. „Chceme našim fanouškům nabídnout show a ukázat, že autodrom může být příjemným místem opravdu pro celou rodinu,“ dodává marketingová ředitelka ADM, Jana Svobodová.

Festival The Most Show startuje v sobotu v 9.00 a končí v neděli po šesté hodině. Návštěvníci mají možnost přespat ve vlastním stanu přímo v areálu autodromu, vstup v předprodeji vyjde na 150 Kč, děti a mládež do 18 let vstup zdarma.

Více informací hledejte na autodrom-most.cz