Africa Twin Test Days 2018

U příležitosti zahájení prodeje nového modelu Africa Twin, Africa Twin Adventure Sports a X-ADV pro vás v Hondě připravili již 2. ročník „Africa Twin Test Days“.

Akce se koná v termínu 10. – 12. 5. 2018 v areálu MOTORLAND v Bělé pod Bezdězem.

Tento akce je nejlepší způsob, jak otestovat novou Afriku a X-ADV na silnici a také přímo v terénu za asistence zkušených motocyklových instruktorů, jakými jsou Míra Lisý, Radek „GAS“ Michna (Motohouse), Vláďa Novotný (Motorkáři.cz). Akce je zaměřena na nadšence motocyklů Honda kategorie Adventure.

Během akce se účastníci mají možnost svézt čtyři jízdy po dvaceti minutách, z toho dvě jízdy po 20 minutách na cestovních pneumatikách na asfaltové komunikaci a 2 jízdy na off-road pneumatikách v lehkém terénu pod vedením instruktorů. Zároveň zákazníci budou moci vyzkoušet jak model s manuální převodovkou, tak DCT verzi (v závislosti na dostupnosti verzí během dne).

Vítaní jsou i stávající majitelé motocyklů CRF1000L Africa Twin, kteří mají možnost testovat novou Africa Twin ve dvou jízdách po dvaceti minutách. Zbývající dvě jízdy po dvaceti minutách absolvují na svém motocyklu v lehkém terénu.

Zákazníci registrovaní na testování modelu X-ADV budou mít k dispozici tři jízdy na asfaltovém povrchu doplněném o lehkou off-road vložku.

Všichni se můžou také těšit na kaskadérské vystoupení Míry Lisého.

Video z minulého ročníku

Registrace:

Registrace probíhá pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců motocyklů Honda, a to zasláním řádně vyplněného registračního formuláře.

Výše účastnického poplatku:

Pro majitele CRF1000L Africa Twin – ZDARMA!

Účast na akci stojí 990,- Kč/os. pro nové zákazníky.

Cena zahrnuje:

  • 4 jízdy po 20 minutách (motocykl, palivo, instruktor)
  • Oběd, nealko nápoj, kávu nebo čaj
  • Tričko
  • Fotografie z akce

Účastnický poplatek bude novým zákazníkům, kteří si do 3 měsíců po účasti na akci novou Africa Twin, nebo X-ADV zakoupí u autorizovaného prodejce motocyklů Honda v ČR, odečten z ceny motocyklu.

Spoluúčast v případě pojistné události je 5000,- Kč vč. DPH. Kauci je potřebné mít s sebou v hotovosti.

Pro více informací a možnostech registrace kontaktujte svého autorizovaného prodejce motocyklů Honda.

Těšíme se na Vás na akci! Váš Honda Team.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Honda Fest 2018 – registrace zahájena