Brány brněnského výstaviště se široké veřejnosti otevřely již ve 12 hodin a o hodinu později proběhlo, jak je již zvykem, oficiální zahájení za účasti velké řady zvučných jmen. Standou Berkovcem moderovanému vstupu předcházel rachot motorů napříč celým výstavním pavilonem a následně se na pódiu objevila celá škála známých jmen. Nemohli chybět např. primátor města Brna Ing. Petr Vokřál, frontman kapely kabát Pepa Vojtek, Eva Decastello a mnozí další. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byl motocyklový závodník Karel Abraham, který letos začal závodit ve světovém šampionátu třídy Superbike.

O průběhu výstavy vás samozřejmě budeme průběžně informovat, stejně jako o doprovodném programu. Nejlépe však uděláte, pokud přijdete a vše si prohlédnete naživo. Můžete si vychutnat nejen spoustu motocyklových novinek nebo prohlédnout všechny přihlášené stroje v anketě Motocykl roku 2016. Letos je poprvé zastoupena také celá velká japonská čtyřka a Motosalon zaplnil celý pavilon P výstaviště.

Výstava trvá až do neděle, a pokud se zastavíte, určitě nesmíte minout stánek P76, na kterém najdete také naši redakci. Pokud nevíte, kde najdete svou oblíbenou značku či prodejce, podívejte se na interaktivní mapu, kterou jsme pro vás připravili ve výstavním speciálu.

IMG_0018

IMG_0011