SYM a Benelli

Mezi novinky bude patřit Benelli Leoncino a Benelli TRK 502 X, což je velká cestovní motorka vhodná na dlouhé vzdálenosti i na velmi špatné cesty.

U značky KEEWAY bude v Brně uveden na český trh úplně nový vodou chlazený čtyřventilový motor o objemu 125 kubíků, který je použit ve dvou zbrusu nových modelech, a to v naháči KEEWAY RKF 125 a celokapotovaném supersportu RKR 125. Lákavou novinkou bude také úplně nový motocykl KEEWAY K-Light 125 konstruovaný jako Scrambler v kombinaci s café racerem.

U skútrů značky SYM rovněž čekejte novinku, ve třídě luxusních sportovních maxiskútrů o obsahu 125 a 300 kubíků to bude CRUISYM s vodou chlazeným čtyřventilovým motorem. V premiéře bude představen i jeden z nejlepších skútrů ve střední třídě na kolech 14˝ – SYM JET 14.

TM RACING

Lákadlem stánku italského výrobce TM Racing budou tzv. working crossky 2018. Zapomenuto nebude ani na menší a mladé závodníky, proto bude k vidění motokrosová 85 ve dvoutaktu, na kterou si mladí adepti budou moci hned sednout a vyzkoušet si ji.

Připravena je i autogramiáda dvou pilotů – mistra republiky v supermotu Pavla Kejmara a mistra republiky v motokrosu, Františka Smoly. Právě František Smola, který se do mistrovství světa třídy MX2 kvalifikoval už v patnácti jako nejmladší jezdec, osedlá v letošním roce v závodě MX speciál TM Racing 450 Fi.

URAL

Motocykly Ural jsou stroje pro opravdové srdcaře. Z nabídky vybíráme modely s postranním vozíkem, jako je elegantní Ural Retro, praktický Sportsman Light Brown nebo do terénu určený nezničitelný Ranger Asphalt s navýšenou ochranou a mřížkovým krytem svítidel.

YAMAHA

Letos se mají fanoušci Yamahy opravdu na co těšit. Do Brna přiváží japonský výrobce doslova revoluční novinku v podobě tříkolového motocyklu s označením Yamaha NIKEN. Dále se můžete potěšit novinkami Yamaha MT-09 SP či Tracer 900 GT nebo pro dálkové cestování speciálně uzpůsobenou XTZ1200 Raid. Ale to samozřejmě není všechno, na expozici se objeví kompletní průřez modelovou paletou od superbiků až po populární scramblery a roadstery. Yamahu najdete v pavilonu F.

BCE – Can-Am

Expozice, kterou žádný kluk ani jeho táta nepřehlédne. Silné adrenalinové Side by side Maverick X3 XRC nebo o něco víc praktický Maverick Trail budou velkým lákadlem.

Zero a Rieju

V expozici společnosti EuroCycles v pavilonu F najdete americké plně elektrické motocykly Zero, které představují absolutní špičku ve svém segmentu. Vystaveny jsou všechny modely značky, včetně top modelu SR s výkonem 70 PS, točivým momentem 157 Nm a dojezdem až 359 km. Uvidíte také modely s výkonem upraveným pro držitele řidičských oprávnění skupiny B, přičemž tato úprava nemá podstatný vliv na využitelný výkon motocyklu.

Dále v expozici č. 232 najdete španělské motocykly Rieju, a to včetně modelů Strada a Century, novinek pro sezonu 2018. V expozici Rieju samozřejmě najdete oblíbené modely Marathon Enduro i Super Motard, Marathon Pro a Tango.

A konečně zde můžete zakoupit americké reflexní tužky na barvení vzorku a boků pneumatik Tirepenz.

Anketa Motocykl roku 2018

Hlasujte pro svého favorita na www.motocyklroku.cz

Vyhrát můžete voucher v hodnotě 100 000 korun na nákup motocyklu a desítky dalších hodnotných cen od vystavovatelů!

Neváhejte a hlasujte do 9. 3. 2018 do 19:00.