LS2

Web: ls2helmets.cz

Španělský výrobce helem LS2 je u nás velice oblíbený. Nejspíše to bude tím, že vyrábí přilby pro všechny kategorie motocyklů. Navíc má ambasadora v té nejvyšší motocyklové soutěži MotoGP, a to Yonnyho Hernandeze.

Motoforza

Web: motoforza.cz

Český výrobce motocyklových kapotáží a příslušenství pro sport i na silnici. Motoforza je partnerem nejen závodních týmů, ale také mnoha projektů a působí jako dodavatel dílů továrnám či zavedeným značkám jako např. KTM, MZ, FGR, Louis, Alpha Technik a dalším. Na jejich stánku byl k vidění speciál Michala Dokoupila, se kterým pojede závod IOMTT.

IMG_0513

Ready2Race

Web: ready2race.cz

Dovozce širokého sortimentu dílů a doplňků pro motorky jak na okruh, tak i na cesty. R2R dováží elektroniku italského výrobce PZRacing, plexiskla F.Fabbri, doplňky Lightech, ale koupíte zde třeba i pneumatiky Pirelli. Ozdobou stánku pak byla motorka (a na závěr výstavy obě dvě) úřadujícího mistra Evropy na přírodních okruzích Marka Červeného, který je firmou R2R s.r.o. sponzorován.

IMG_2176

Modeka

Web: modeka.cz, mtt-brno.cz

Na stánku společnosti MTT Brno bylo zastoupeno oblečení značky Modeka, která pro letošek připravila nový cestovní model Kolumbus a čtyřkolky Journey Man.

IMG_0889

4SR

Web: 4sr.cz

Na stánku české značky motocyklového oblečení 4SR byl k vidění kompletní sortiment. 4SR se zaměřuje nejen na sport, ale také na volný čas a dnes tolik moderní oblečení na cafe racery.

Geneze, Schuberth

Web: geneze.cz

Na spojených stáncích motocyklového oblečení Geneze a přileb Schuberth byla k vidění i finská značka Rukka. Schuberth přivezl svou novinku, model E1.

Barracuda, VR46

Web: motoperformance.cz

Italská značka Barracuda moto vyrábí stylové, ale i funkční doplňky na motorku. Najdete u ní produkty od zrcátek po blinkry. A „brand“ VR46 snad není ani potřeba představovat. Firma Motoperformance obě tyto značky do České republiky dováží.

IMG_2072

Shark, Bering, Segura

Web: nokamoto.cz

Královéhradecká prodejna Nokamoto je dovozcem značky Shark pro Českou republiku. Shark letos uvidíme i v šampionátu MotoGP, kde ji bude nosit Jorge Lorenzo.

M.C.F.

Web: mcf.cz

Prodejna motorek Suzuki a Ducati, ale také příslušenství a oblečení pro motorkáře Scorpion, Astone, bot TCX a Forma. Na stánku byly k vidění veškeré novinky těchto značek a třeba i speciální limitované ČZ edice přilby Just.

IMG_2103

Bell, Spark, Nolan, X-lite

Web: globalmoto.cz

Společnost Globalmoto se zaměřuje z větší části na široký sortiment helem. V jejím sortimentu naleznete značky Roof, Cyber, Premier a samozřejmě Bell a nově Nolan a zároveň X-lite. Od něj byla k vidění novinka ProStar. U motocyklového oblečení Spark bylo hned několik nových modelů. Za zmínění stojí například dámská bunda se speciální voskovou povrchovou úpravou.

IMG_2022

yshop.cz

Web: yshop.cz

Eshop yshop.cz se zaměřuje hlavně na velice kvalitní značky. Dováží do České republiky helmy Arai, oblečení Held a Dainese. Pro doladění vaší motorky prodává doplňky od značky Rizoma.

IMG_0165

PSí Hubík

Web: psihubik.cz

Tradiční český výrobce motocyklového oblečení z Tlumačova. PSí vyrábí oblečení jak v konfekčních velikostech, tak i přímo na míru.

Motopoint

Web: motonet.cz

Velký dovozce velkého množství motocyklových značek – Pipercross, Mivv, K-tech, GoldFren a olejů Bel Ray. Motopoint je zároveň sponzor známého road racingového závodníka Michala Dokoupila.

IMG_0578

Motozem

Web: motozem.cz

Jeden z největších eshopů s oblečením pro motorkáře v České republice. Na Motosalon přivezli ten nejprodávanější sortiment značky RSA a Revit.

MBW

Web: m-b-w.cz

Česká značka oblečení pocházející z Českých Budějovic se letos zaměřila hlavně na cestování. Na Motosalonu představila nový cestovatelský komplet, novou řadu streetového oblečení a páteřový chránič. K vidění byla i kombinéza Pavla Kejmara, který jezdí S1GP, tedy světový šampionát Supermoto.

SW-Motech

Web: sumotobrno.cz

Všechno, co potřebuje motorka k cestování, lze nalézt u firmy SW Motech. Od kufrů po textilní brašny, svítilny a kryty motoru.

IMG_3621

Rockway

Web: rockway.eu

Výrobce oblečení hlavně pro cestovatele. Krom Motosalonu jste si tohoto oblečení všimli určitě i v expedici žlutých Trabantů přes Austrálii.

IMG_2055

Wemoto

Web: wemoto.cz

Původem anglická firma Wemoto se zabývá veškerými náhradními díly na motorku. Najdete u nich produkty od zrcátek až po pancéřové hadice anglického výrobce HEL, které Wemoto do České republiky dováží.

Big Husky

Web: bighusky.cz

Tradiční česká firma Big Husky se soustředí na výrobu doplňků pro motorky a čtyřkolky. Jednoznačným lákadlem na jejich stánku byla zcela nová Honda Africa Twin, kompletně oblečená do doplňků Big Husky.