Na Velký pátek, 30. března 2018, se jediný český zástupce ve světovém šampionátu MotoGP setká se svými slovenskými fanoušky. Setkání „Bonboniéra s Karlem Abrahamem“ se uskuteční v Kulturním domě v obci Beluša u Považské Bystrice.

Organizátoři z obce Beluša a občanského sdružení Strážovská stopa už v místním Kulturním domě zorganizovali několik setkání se známými osobnostmi, tentokrát tedy na místo přichází špičkový český motocyklový závodník Karel Abraham, který si pro slovenské fanoušky našel čas po prvním závodě světového šampionátu v Kataru, jen těsně před odletem na Velkou cenu Argentiny.

Kromě Karla Abrahama se fanoušci motocyklů mohou těšit i na legendu československých závodů, 10-násobného mistra ČSSR Petra Baláže a rovněž prvního slovenského závodníka startujícího na ostrově Man, Miroslava „Lakiho“ Slobodu, který se letos připravuje na mimořádně náročnou akci Tourist Trophy právě na ostrově Man.

Začátek akce je v 17 hodin a na přítomné fanoušky kromě možnosti položit otázky populárním závodníkům čeká i autogramiáda a malé občerstvení.

Racingfans.cz

Racingfans.cz
Reklama

Předchozí Další