Ikonická motocyklová značka Harley-Davidson vyráží na své každoroční turné, během kterého nabízí široké veřejnosti možnost vyzkoušet si její stroje. Do České republiky dorazí kamion s třiadvaceti motocykly 15. června. Do soboty 16. června bude k dispozici v Brně, v dalších týdnech se na něj mohou těšit také fanoušci z Ostravy (23. – 24. června), Hradce Králové (29. – 30. června), Plzně (13. – 14. července) a Prahy (20.- 21. července).

„Letos čeká návštěvníky nová řada Softail, ale třeba i horké novinky představené před několika týdny – Iron 1200 a Forty-Eight Special. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na jedinečné touringy. Pro jezdce tak Harley on Tour představuje skvělou možnost, jak si během jednoho nebo dvou dní vyzkoušet více motocyklů H-D a zjistit, jaký je pro ně tím nejideálnějším,“ přiblížil Michal Fric, marketingový manažer Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Od 5. do 8. července budou navíc v Praze probíhat oslavy 115. výročí založení značky Harley-Davidson, v jejichž rámci přijedou na místo hned 3 kamiony se 70 motocykly. „Zatímco na samotné Harley on Tour je nutná rezervace místa, času a motocyklu předem, na oslavách výročí bude možné rezervovat zkušební jízdy přímo na místě,“ uvedl v tiskové zprávě Michal Fric.

Jak si rezervovat motocykl na Harley on Tour 2018

Rezervaci zkušební jízdy v rámci Harley on Tour 2018 je třeba provést telefonicky u vybraného dealerství a vzhledem k velkému zájmu o všechny zastávky tour je vhodné tak učinit co nejdříve. Každý zájemce si může vybrat preferovaný model a čas jízdy. Pro její absolvování je třeba mít u sebe dva doklady totožnosti – občanský průkaz a pochopitelně řidičský průkaz skupiny A.