Ducati si pro svoje stávající i budoucí fanoušky připravila opět velkou akci, na které si mohou všichni zájemci vyzkoušet letošní modely v nabídce značky a vyzkoušet její stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu. A i když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, můžete se přijít seznámit se značkou Ducati – právě pro vás je tu totiž jubilejní ročník Ducati Tour.

Již podesáté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s dealery. Ducati Tour 2019 zahájí 27. dubna v resortu Equitana u Březnice, druhá zastávka 4. května bude spojena s otvíračkou nového obchodu Ducati a MV Agusta v Děčíně. V následujících šesti víkendech objede Ducati Tour doslova celou republiku. Najděte si svůj termín:

  • 27. dubna – Equitana Hotel Resort Martinice – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague
  • 4. května – Děčín – pořádá Profi-Moto
  • 11. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.
  • 18. května – Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o.
  • 25. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto
  • 1. června – Brno – pořádá D MOTO s.r.o.
  • 8. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.
  • 12. červnaDucati den – Autodrom Most – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague

Během Ducati Tour 2019 můžete vyzkoušet téměř kompletní nabídku značky Ducati. Chybět nebude čerstvý „Motocykl roku 2018“ v kategorii naked-bikes Diavel 1260 S, novinky Multistrada 950S, Multistrada 1260 Enduro, Hypermotard 950 a inovované modely Scrambler Icon a Desert Sled. Vyzkoušet si budete moci i bestsellery loňské sezóny Multistrada 1260 S a superbike Panigale V4.

Doplní je Monster 821, Monster 1200S, X Diavel S a SuperSport. Skladba prezentovaných modelů se ale může na jednotlivých zastávkách lišit, a proto pozorně sledujte stránky Ducati ČR.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových, jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

Pokud vám nevyhovují termíny Ducati Tour a nebo nemáte rádi organizované akce, můžete si přijít vyzkoušet motocykly Ducati individuálně. Ducati Prague totiž nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde. Rezervovat si svoji jízdu můžete už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148.