Bude to už téměř rok, co jsme pro vás čtenáře připravili první speciál. Týkal se Rallye Dakar a měl takový úspěch, že jsme jej během roku zopakovali hned několikrát – ať už to bylo u příležitosti výstav u nás či v zahraničí, závodů MotoGP v Brně nebo třeba Tourist Trophy na ostrově Man.

Každá velká událost měla svůj speciál a pokaždé to bylo něco unikátního, trochu jiného než předtím. No a teď v prosinci tomu chceme, obrazně řečeno a myšleno zásadně v dobrém, nasadit pomyslnou korunu! Tenhle vánoční speciál nás bude provázet a bavit celý prosinec a bude nejen zdrojem vánoční motorkářské inspirace, ale také spousty zajímavých cen v soutěžích. Ano, bude jich víc…

Tipy na dárky

Mít v rodině motorkáře je super, dokud si nemusíte položit, stejně jako vloni, tu otravnou otázku: „Co mu zase, do**dele, mám koupit?!“ A víte sami moc dobře, že minimálně jeden dárek prostě musí mít něco společného s motorkama, jinak je to přinejmenším divné, v horším případě může být zaděláno na tichou domácnost. V průběhu prosince proto budeme vypouštět samostatné články s různými tipy na zajímavé dárky, ať přímo nebo nepřímo spojené s motorkami a o některé z nich si dokonce budete moci i zasoutěžit.

Soutěže

No a tím jsme se dostali k samotným soutěžím. Celý systém jsme pojali tak trochu punkově, protože to k těm motorkám koneckonců patří. Oslovili jsme spoustu firem a získali pro vás do soutěže knížky, kalendáře, zajímavé fanouškovské předměty, ale třeba i parádní hodinky, kvalitní powerbanku (abyste si mohli zavolat z vybitého telefonu, až se na jaře někde vyválíte :) ), svítilnu, skvělý nůž, ale také třeba vyklápěcí přilbu LS2 a nějaké zajímavé vouchery a další.

A teď co je na tom tak punkového? Harmonogram soutěží. Žádný totiž není. Soutěže se prostě budou objevovat a mizet. Některé budou trvat déle a můžou být oznámeny přes sociální sítě, jiné můžou být bleskovky pro věrné čtenáře. Určitě se proto vyplatí nás v průběhu prosince pozorně sledovat!