Bylo to velice plodných devět let, během kterých se podařilo vydat přes deset a půl tisíce článků a cestu na náš portál si našly stovky tisíc čtenářů. Byly to roky, během kterých se vytvořila mnohá přátelství (i nepřátelství), ale především to byly roky strávené děláním něčeho, co nás neskutečně baví a co je hodně hluboko zaryto v našem srdci. Motocyklovými závody, motorkami a vůbec vším, co má jednu stopu a je nářadí vrtkavé a nevyzpytatelné, pokud mám citovat jednoho našeho kolegu.

V pozadí se ale již dlouho zatahovala mračna, která jsme sice dlouho dokázali rozhánět, nakonec nás ale přece jenom dostihla. A protože chceme odejít s hlavou vztyčenou, nezbývá, než skončit včas.

Chtěli bychom poděkovat všem současným i bývalým redaktorům a fotografům, a vůbec všem lidem, kteří se na tomto projektu kdy podíleli. Protože mnozí z nich během těch let obětovali nejenom volné víkendy a svátky, ale bohužel i osobní vztahy a rodiny. Odvedli jste skvělou práci a byla radost s Vámi pracovat!

Především bychom ale chtěli poděkovat Vám, čtenářům, bez kterých by nic z toho nemělo smysl. Děkujeme za to, že si Vás k nám každý měsíc našly cestu desítky tisíc a doufáme, že jsme Vám dělali radost. Protože Vy nám ano, obrovskou.

Není ale třeba propadat smutku. Silnice života se před námi klikatí dál a pod námi již burácí překoňovaný motor osudu, krmený touhami a chutí po nových dobrodružstvích, která již mihotavě prosvítají přes mlžný opar budoucnosti. Vzhůru na obzor a ještě dál!

David Coufal
šéfredaktor silnicnimotorky.cz na odpočinku